فروش زرشک
خانه / زرشک پفکی / توزیع کننده زرشک خشک پفکی صادراتی

توزیع کننده زرشک خشک پفکی صادراتی

زرشک ها دارای دو نوع قرمز و پفکی و نوع سیاه کوهی هستند که هر کدام یک وظیفه در صنعت خوراک و آشپزی ایفا می کنند از تفاوت های این دو باید بگوییم زرشک قرمز برای پخت و پز است و بدون هسته می باشد ولی زرشک سیاه برای آبگیری و تهیه دمنوش است و هسته دار است.

زرشک خشک پفکی آبدار نیست و خشک است. توزیع کنندگان و تامین کنندگان این محصول قرمز رنگ ترش مزه علاوه بر فروش داخلی در زمینه صادرات نیز سرآمد و راندمان اقتصادی دارند.

توزیع کننده زرشک خشک پفکی صادراتی

نگهداری از زرشک خشک پفکی

نگهداری از زرشک خشک پفکی زرشک پفکی یکی از رنگ دهنده و طعم دهنده های بی نظیر برای هر نوع خوراک و نوشیدنی ما ایرانی ها است. در مصرف زرشک نباید زیاده روی کنیم زیرا بسیار مضر و خطرآفرین است مثلا مصرف بیش از اندازه آن باعث دل درد و معده درد و یبوست و نفخ می شود.

زرشک درجه یک خشک پفکی خاصیت بالایی برای بدن دارد و پرفروش است. زرشک نیز مانند بسیاری از ارقام دیگر محصولی صادراتی است. برای نگه داری و حفاظت از زرشک قرمز حتما باید یا به صورت سنتی یا به صورت صنعتی توسط دستگاه ها خشک شود تا دوام آن بالا رود و خراب نشود.

برای این منظور پس از برداشت برای دوام بالاتر آن را خشک می کنند که این کار به دو صورت سنتی و نیمه صنعتی انجام می پذیرد. تا شما مصرف کننده عزیز این محصول را به مدت بیشتری استفاده کنید و دیرتر دچار خرابی و فاسد شدن برود.

برای خرید زرشک خشک باید قبل از خرید این اطلاعات را داشته باشید که زرشک قرمز رنگ است و طعم دهنده انواع خوراک ایرانی است. طعم آن ترش و ملس و در رنگ های قرمز یا زرشکی در بازار دیده می شود. درصد آب و میزان رطوبت این ماده کم است ولی درشت و شمایل پفکی مانندی دارد.

زرشک را می توان به صورت فله, عمده و بسته بندی خریداری کرد که در بسته بندی های آن خاک و برگ و سنگریزه وجود ندارد زیرا کاملا تمیز شده و تمام این آلودگی و سنگ ریزه ها به هنگام پاک کردن زدوده می شود.

ربوطت زرشک کم اما دانه های آن خشک نیست. دانه های یک زرشک پفکی پوچ و توخالی نیست. این میوه قرمز رنگ خواص خوبی دارد و در اکثر غذاهای ایرانی استفاده مفیدی از خود نشان می دهد. شربت زرشک نیز مانند میوه آن بسیار پرفروش است و برای بدن مفید است و سلامت بدن را تامین می کند.

خرید زرشک خشک پفکی درجه یک

خرید زرشک خشک پفکی درجه یک خرید زرشک پفکی اعلا و درجه یک را می توانید به صورت فله و عمده و بسته بندی در بازار فروش داشته باشید. خرید زرشک پفکی فله را می توان از فروشگاه ها و مراکز فروش و عطاری ها انجام داد و از این محصول ترش مزه استفاده و بهره برد.

قیمت این محصولات صادراتی بستگی به درجه کیفی و شیوه و نحوه بسته بندی و نوع آن ها دارد که فروش خوبی در بین مشتریان دارد. فروش زرشک پفکی تازه در کشور به دلیل خواص و طعم و رنگ خوبی که به خوراک و نوشیدنی می دهد بسیار پر رونق است و طرفداران بسیاری دارد.

مطلب پیشنهادی

فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی

فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی به صورت عمده و خرده در داخل کشور صورت می گیرد. زرشک پفکی در انواع بسته بندی ها به مشتریان خود عرضه می شود فرایند تولید زرشک

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام