فروش زرشک
خانه / زرشک دانه اناری / خرید زرشک دانه اناری امسالی درب کارخانه

خرید زرشک دانه اناری امسالی درب کارخانه

زرشک دانه اناری همانطور که از نامش پیداست دانه های قرمز و گوشتی دارد که جزو نوع های درجه یک محسوب می شود. به همین منظور فرصت خرید زرشک دانه اناری امسالی را به صورت مستقیم از درب کارخانه فراهم کردیم تا هم دسترسی به آن راحت باشد و هم این محصول را به قیمت بسیار مناسب تری خریداری کنید.

خرید زرشک دانه اناری امسالی درب کارخانه

ارزش غذایی زرشک دانه اناری

ارزش غذایی زرشک دانه اناری از دانه های زرشک در حوزه های مختلفی مانند آبگیری و یا طبخ غذاها استفاده می کنند. به همین منظور یا تازه آن را بعد از برداشت روانه کارخانه های آبگیری می کنند یا جهت طی کردن فرایند خشک شدن انتخاب می شوند. زرشک دانه اناری بر خلاف تصور اشتباه گونه ای خاص از زرشک نیست، بلکه نحوه خشک شدن این زرشک باعث می شود شکل آن به گونه ای تبدیل گردد که این عنوان را بگیرد.

ارزش غذایی بالایی که این دانه های سرخ دارند باعث شده است که تبدیل به خوراکی با ارزشی شوند. اگر بخواهیم مواد اصلی تشکیل دهنده زرشک را از بیشترین به کم ترین نام ببریم می توان بدین صورت اشاره کرد:

  • کربوهیدرات،
  • آب،
  • قند،
  • فیبر،
  • پروتئین
  • چربی

این مواد در کنار هم به تولید انرژی در بدن کمک می کنند، و جزو خوراکی های سبک اما پر کالری می باشد. علاوه بر این زرشک از میان ویتامین ها، دارای ویتامین c می باشد، و سدیم ماده معدنی اصلی این دانه های سرخ می باشد.

ارزش غذایی بالایی که زرشک دارا می باشد خواص بسیاری را برای آن به همراه دارد، به همین دلیل مصرف این دانه ها و فرآورده های آن بسیار توصیه می شود.

فروش عمده زرشک دانه اناری امسالی

فروش عمده زرشک دانه اناری امسالی بخش زیادی از تولیدات دانه های تازه زرشک به خشک شدن اختصاص پیدا می کنند و بلافاصله بعد از چیدن روانه تولیدی های مربوطه می گردد. در این تولیدی ها ابتدا زرشک های تازه را از شاخه جدا می کنند و سپس به خوبی شست و شو می دهند تا گرد و خاک ها سطح آن پاک شود، سپس جهت اعمال حرارت وارد مرحله اصلی می شوند.

هر چه فاصله برداشت زرشک تازه با خشک کردن آن کم تر باشد محصولی که خریداری خواهید کرد از کیفیت و طعم و مزه بهتری برخوردار می باشد، چون کم تر در معرض عوامل محیطی قرار گرفته است و دستخوش تغییر در رنگ و مزه نشده، پس فرصت خرید زرشک دانه اناری امسالی را از دست ندهید.

فروش زرشک عمده فرصتی است برای خریداران یا شرکت های بازرگانی عمده که قصد خرید کلی جهت فروش یا صادرات را دارند. این نوع زرشک به دلیل ظاهر یکدست و درشتی که دارد جزو زرشک های صادراتی دسته بندی می شود.

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی زرشک دانه اناری صادراتی

زرشک دانه اناری صادراتی محصول خوش طعم است که برای پخت غذاهای مختلف از جمله زرشک پلو با مرغ مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تولیدی زرشک دانه اناری صادراتی بعد از

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام