فروش زرشک
خانه / زرشک پفکی / فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی

فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی

فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی به صورت عمده و خرده در داخل کشور صورت می گیرد. زرشک پفکی در انواع بسته بندی ها به مشتریان خود عرضه می شود فرایند تولید زرشک پفکی از زمان برداشت تا فروش رمان بر است طعم و مزه زرشک پفکی کیفیت مناسبی داشته است. زرشک پفکی به دلیل داشتن کیفیت مناسب جز زرشک ها صادراتی به حساب می آید و در انواع بسته بندی ها به کشور های متقاضی خود صادر می شود.

فروش زرشک پفکی یک کیلوگرمی بسته بندی

اوزان مختلف زرشک پفکی بسته بندی

اوزان مختلف زرشک پفکی بسته بندی اوزان مختلف زرشک پفکی بسته بندی به این صورت است که حجم زیادی از این نوع زرشک به صورت فله ای به مشتریان خود عرضه می شود. نوع دیگر عرضه زرشک پفکی به بازار فروش در انواع بسته بندی ها می باشد که هر کدام یک از این بسته بندی ها وزن های خاص خود را به همراه دارند.

چون زرشک ایرانی در مدت زمان کوتاهی رنگ سیاه به خود می گیرد بنابراین شرکت های تولید کننده سعی دارند این محصول را در کم ترین زمان ممکن به فروش رسانده و سود خود را کسب کنند. برای این که به زرشک پفکی هیچ گونه وزنی و فشاری وارد نشود نوع دیگر از بسته بندی کارتن های چند کیلویی می باشد که این بسته بندی هم وزن های خاص خود را به همراه دارند.

بسته بندی کارتنی ویژگی خاصی که دارد این است که هوای در داخل ان به خوبی جریان دارد و از فاسد شدن زرشک پیشگیری می کند. نوع دیگری از بسته بندی زرشک پفکی در بازار وجود دارد که این خشکبار را در کاغذ کادوهایی خاصی بسته بندی می کنند این بسته ها هم وزن های خاص خود را دارا می باشد کاغذ کادو ها را معمولا در فروشگاه های عرضه کننده زرشک می توان پیدا کرد.

بسته بندی ها صادراتی زرشک یکی دیگر از انواع اوزان در سطح بازار بوده است که از نظر کیفیت درجه یک می باشد.

قیمت زرشک پفکی یک کیلوگرمی ارزان

قیمت زرشک پفکی یک کیلوگرمی ارزان قیمت زرشک پفکی یک کیلوگرمی ارزان در نمایندگی ها عرضه کننده درج شده است مصرف کننده زرشک پفکی مورد نظر خود را با روش ها متعددی می تواند تهیه کند یکی از این روش ها سفارش مستقیم می باشد که در این صورت زرشک با هزینه مقرون به صرفه به دست مصرف کننده خود می رسد.

روش دیگر برای به دست آوردن زرشک یک کیلوگرمی سفارش بدون واسطه می باشد که در این روش هم محصول به قیمت تولیدی به دست مصرف کننده خود می رسد. زرشک ارزان به این معنی نیست که کیفیت چندانی ندارد بلکه به این معنی است که زرشک از کارخانه و به روش مستقیم تهیه شده است.

مطلب پیشنهادی

توزیع کننده زرشک خشک پفکی صادراتی

زرشک ها دارای دو نوع قرمز و پفکی و نوع سیاه کوهی هستند که هر کدام یک وظیفه در صنعت خوراک و آشپزی ایفا می کنند از تفاوت های این دو باید بگوییم زرشک قرمز برای پخت

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام